Dbając o rozwój zainteresowań naszych dzieci i pomagając  w odkrywaniu talentów, które w nich drzemią, oprócz zajęć podstawowych, proponujemy dodatkowe formy aktywności.

Celem tego typu zajęć (sportowych, muzycznych, plastycznych, językowych) jest pomoc w rozwijaniu elastyczności, kreatywności oraz wzmacnianie wiary dziecka w jego możliwości, co jest bardzo ważnym elementem rozwoju oraz sposobem na bezpieczne rozładowanie nadmiaru energii.

Poznawanie swoich mocnych i słabych stron, ma wydźwięk w dorosłym życiu, w postaci zdolności i umiejętności radzenia sobie w sytuacjach problematycznych zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym.

Program zajęć dodatkowych jest bardzo bogaty i dostosowany do wieku przedszkolaka. Nad wszystkim czuwa sprawdzona kadra – instruktorzy, lektorzy, trenerzy – specjaliści w różnych dziedzinach, którzy posiadają duże doświadczenie oraz umiejętność i zamiłowanie do pracy z dziećmi.

Wszechstronny rozwój dziecka oraz uczestniczenie w zajęciach zgodnych z jego zainteresowaniami, jest niewątpliwie jednym z ważniejszych elementów rozwoju, nauką kreatywnego myślenia, rozwijaniem wrażliwości i inteligencji maluchów oraz wskazówką co do dalszego kierunku edukacji.

Staramy się, aby program był jak najbardziej urozmaicony, tak, aby każde dziecko znalazło w nim coś dla siebie. Proponujemy lekcje tańca, rytmikę, lekcje plastyki, języka angielskiego, zajęcia teatralne.

Obserwując naszych wychowanków, będziemy starali dostosować się do ich potrzeb, na bieżąco wdrażając nowe pomysły.

Zajęcia rozpoczną się w styczniu 2016 roku.

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z ofertą!