Miejsce w jakim znajduje się nasze Przedszkole jest jednym z wielu atutów placówki. Budynek usytuowany jest w bezpiecznej, cichej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Malownicze, zielone tereny, pobliski las i stawy dają możliwość obcowania z naturą oraz zabawy na świeżym powietrzu.

Teren Przedszkola jest całkowicie bezpieczny – ogrodzony i chroniony. Posiadamy własny plac zabaw oraz piękny ogród.

Siedziba przedszkola to wolnostojący budynek o powierzchni 500m2. Znajdują się w nim przestronne, słoneczne sale – w tym jedno duże pomieszczenie przeznaczone do zajęć ruchowych, organizacji imprez okolicznościowych i przedstawień. Ponadto na terenie placówki znajdują się Gabinety Specjalistów – osobne pomieszczenia do konsultacji indywidualnych. Mamy własną, w pełni wyposażoną kuchnię.

Wyposażenie pozostałych pomieszczeń jest przyjazne dziecku – meble posiadają certyfikat – atest BBiC (spełniają warunki bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych placówkach edukacyjnych).

Znając naturę dzieci – ich spostrzegawczość, ciekawość nowego otoczenia – wiemy, że malownicze położenie przedszkola stanowi jeden z ważniejszych bodźców, decydujących o tym, że maluchy odwiedzają nas z radością i entuzjazmem, traktując swój pobyt jako wypoczynek i okazję do zabawy, a nie przykry obowiązek.

Serdecznie zapraszamy rodziców z dziećmi do zapoznania się z pięknym, cichym zaułkiem Konstancina!

Nasz adres:

Konstancin Jeziorna