Kadra nauczycieli to bez wątpienia jeden z atutów naszego przedszkola. Zespół stanowią wykształceni i doświadczeni w zakresie edukacji przedszkolnej wychowawcy, specjaliści oraz instruktorzy. To co robią to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja – dzięki czemu posiadają świetny kontakt z dziećmi, dostrzegają i rozumieją ich potrzeby, tworzą atmosferę wzajemnego zrozumienia i zaufania.

To co wyróżnia naszych nauczycieli to indywidualne podejście do każdego dziecka, motywowanie wychowanków do odkrywania świata, rozwijania zainteresowań – wszystko to w atmosferze wzajemnego szacunku, bezpieczeństwa i życzliwości.

Bardzo ważnym zadaniem, w którym odnoszą sukcesy, jest inspirowanie maluchów do odkrywania świata, eksperymentowania i poznawania siebie oraz otoczenia poprzez doświadczanie, a nie przyjmowanie gotowych odpowiedzi.

Jedną z podstawowych elementów rozwojowych dla dzieci jest zabawa – kadra wykorzystuje metody adekwatne do etapu rozwoju wychowanków, dając każdemu przedszkolakowi możliwość poznania swoich zdolności i pasji.

Nauczyciele przeszkoleni są w metodologii Porozumienia Bez Przemocy ( Nonviolent Communication, NVC) Marshalla Rosenberga, wykorzystują najnowsze koncepcje, gwarantujące nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie.
Wszystkie stosowane metody edukacyjno – wychowawcze mają na celu dbałość o harmonijny rozwój dzieci, pobudzanie ich kreatywności oraz samodzielnego myślenia.

Zapewniamy rodziców, że wybierając nasze przedszkole, zostawiają dzieci pod fachową opieką specjalistów, którzy dzięki wiedzy, doświadczeniu oraz zamiłowaniu do wykonywanego zawodu, przygotują wychowanków do dalszej edukacji, rozwiną ich zainteresowania, nauczą samodzielności oraz otwartości na świat.