Poprzez obserwację dziecka w jego naturalnym środowisku zabawy i nauki nasi specjaliści są w stanie zdiagnozować najważniejsze obszary do rozwoju i pracy dla Twojego dziecka. Wsparcie oferujemy na miejscu w ramach tzw. Gabinetów Specjalistów, gdzie każdy rodzic i dziecko mogą uzyskać specjalistyczną pomoc.

Dla każdego dziecka które uczęszcza do przedszkola w ramach czesnego zapewniamy dostęp do jednej bezpłatnej wizyty w miesiącu u wybranego specjalisty.

Specjaliści przyjmujący przy przedszkolu w ramach Gabinetów Specjalistów:

• Psycholog rozwojowy,
  • Psychiatra dziecięcy,
  • Logopeda,
  • Pedagog,
  • Integracja Sensoryczna,
  • Lekarz pediatra,
  • Fizjoterapeuta,
  • Dietetyk,
  • Prawnik,
  • Mediator rodzinny

Dokładny grafik przyjęć specjalistów, cennik usług oraz informacja o zapisach będzie dostępna w grudniu 2015r.

Gabinety Specjalistów są otwarte zarówno dla dzieci i rodziców związanych z przedszkolem, jak i dla osób z zewnątrz.

Szukasz pomocy innego Specjalisty? Zadzwoń, napisz! Może będziemy mogli nawiązać współpracę z jeszcze kimś innym lub polecić Ci zaufanego, sprawdzonego specjalistę z obszaru jakiego potrzebujesz!

+48 608 054 878

Zapraszamy!